62A11-02-080S Grayhill Inc.
62a-d-v-datasheet.pdf
Виробник: Grayhill Inc.
Description: ROTARY ENCODER OPTICAL 32PPR
Packaging: Bulk
Output Type: Quadrature (Incremental)
Mounting Type: Panel Mount
Orientation: User Selectable
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 5V
Encoder Type: Optical
Detent: Yes
Pulses per Revolution: 32
Actuator Type: 1/4" Dia Flatted End
Built in Switch: Yes
Rotational Life (Cycles Min): 1M
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROTARY ENCODER OPTICAL 32PPR, Packaging: Bulk, Output Type: Quadrature (Incremental), Mounting Type: Panel Mount, Orientation: User Selectable, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 5V, Encoder Type: Optical, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 32, Actuator Type: 1/4" Dia Flatted End, Built in Switch: Yes, Rotational Life (Cycles Min): 1M.
Інші пропозиції 62A11-02-080S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
62A11-02-080S 62A11-02-080S Виробник : Grayhill Opt_Encoder_62AVD-335162.pdf Encoders Encoder, 5V input, 11.25° or 32 positions, pushbutton, 8.0in. cable, stripped .050in. centers, quadrature