62IN56T102S Amphenol PCD
Виробник: Amphenol PCD
Description: MINI CONNECTOR;CIRCULAR BAYONET-
Features: Coupling Nut
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 1000VAC
Current Rating (Amps): 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 2
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 10-2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Environment Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINI CONNECTOR;CIRCULAR BAYONET-, Features: Coupling Nut, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 1000VAC, Current Rating (Amps): 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 2, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 10-2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції 62IN56T102S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
62IN-56T-10-2S Виробник : Amphenol Pcd 62in-1771956.pdf Circular MIL Spec Connector