62MP0437W
62MP0437W Essentra Components
62MP0437W.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: HOLE PLUG 0.437" NYLON WHITE
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.437" (11.10mm)
Type: Body Plug
Flange Diameter: 0.531" (13.49mm)
Panel Thickness: 0.125" (3.18mm) 1/8"
Part Status: Active
на замовлення 15663 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLE PLUG 0.437" NYLON WHITE, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.437" (11.10mm), Type: Body Plug, Flange Diameter: 0.531" (13.49mm), Panel Thickness: 0.125" (3.18mm) 1/8", Part Status: Active.