62MP0687
62MP0687 Essentra Components
62mp0687?indexed=true&srsltid=AfmBOorM25kwkGiL9fHe4G8srLiXfYLir7_ftQkB8WluI1eONFc-q15X
Виробник: Essentra Components
Description: HOLE PLUG 0.687" NYLON BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.687" (17.45mm) 11/16"
Flange Diameter: 0.781" (19.84mm)
Panel Thickness: 0.125" (3.18mm) 1/8"
на замовлення 15736 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLE PLUG 0.687" NYLON BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.687" (17.45mm) 11/16", Flange Diameter: 0.781" (19.84mm), Panel Thickness: 0.125" (3.18mm) 1/8".