62MPS0312W
62MPS0312W Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: HOLE PLUG, SNAP IN, .312 IN HOLE
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.312" (7.93mm)
Type: Body Plug
Flange Diameter: 0.375" (9.53mm) 3/8"
Panel Thickness: 0.063" (1.59mm) 1/16"
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLE PLUG, SNAP IN, .312 IN HOLE, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.312" (7.93mm), Type: Body Plug, Flange Diameter: 0.375" (9.53mm) 3/8", Panel Thickness: 0.063" (1.59mm) 1/16".