62MPS0343
62MPS0343 Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: HOLE PLUG, SNAP IN, .343 IN HOLE
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.343" (8.71mm)
Type: Body Plug
Flange Diameter: 0.410" (10.41mm)
Panel Thickness: 0.063" (1.59mm) 1/16"
на замовлення 34403 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLE PLUG, SNAP IN, .343 IN HOLE, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.343" (8.71mm), Type: Body Plug, Flange Diameter: 0.410" (10.41mm), Panel Thickness: 0.063" (1.59mm) 1/16".