62PP056BG14
62PP056BG14 Essentra Components
skuAsset?mediaId=164322
Виробник: Essentra Components
Description: HOLE PLUG, .562 HOLE, .031-.140
Packaging: Bulk
Color: Natural
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.562" (14.28mm)
Type: Body Plug
Flange Diameter: 0.734" (18.65mm)
Panel Thickness: 0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)
на замовлення 680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLE PLUG, .562 HOLE, .031-.140, Packaging: Bulk, Color: Natural, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.562" (14.28mm), Type: Body Plug, Flange Diameter: 0.734" (18.65mm), Panel Thickness: 0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm).