62PPM10BM35
62PPM10BM35 Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: HOLE PLUG, 10MM HOLE, 0.8-3.5MM
Packaging: Bulk
Color: Natural
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.394" (10.00mm)
Type: Body Plug
Flange Diameter: 0.551" (14.00mm)
Panel Thickness: 0.031" ~ 0.138" (0.80mm ~ 3.50mm)
на замовлення 910 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLE PLUG, 10MM HOLE, 0.8-3.5MM, Packaging: Bulk, Color: Natural, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.394" (10.00mm), Type: Body Plug, Flange Diameter: 0.551" (14.00mm), Panel Thickness: 0.031" ~ 0.138" (0.80mm ~ 3.50mm).
Інші пропозиції 62PPM10BM35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
62PPM10BM35 62PPM10BM35 Виробник : Essentra Conduit Fittings & Accessories Hole Plug, 10mm Hole, 0.8-3.5mm Panel Thk, Natural, Nylon, 14mm OD, Matte