632X150H
632X150H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.15" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.15" H (5.6mm x 3.8mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 4029 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.15" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.15" H (5.6mm x 3.8mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
632X150H 632X150H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Screws & Fasteners H Series, 6-32 threaded inserts, 0.150" length