632X250C
632X250C Tri-Star Industries, Inc.
632X250C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.25" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.25" H (5.6mm x 6.4mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 1687 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.25" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.25" H (5.6mm x 6.4mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції 632X250C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
632X250C 632X250C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_C_Series-1901156.pdf Screws & Fasteners C Series, 6-32 threaded inserts, 0.250" length