632X250HSS
632X250HSS Tri-Star Industries, Inc.
632X250HSS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.25" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.25" H (5.6mm x 6.4mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.25" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.25" H (5.6mm x 6.4mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції 632X250HSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
632X250HSS 632X250HSS Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Stainless Steel, 6-32 Thread Size, 0.250" Installed Length