632X281S
632X281S Tri-Star Industries, Inc.
raf-electronic-hardware?referrer=tristar
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: S SERIES, 6-32 THREADED INSERTS,
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.19" Dia x 0.28" H (4.7mm x 7.1mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 47000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: S SERIES, 6-32 THREADED INSERTS,, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.19" Dia x 0.28" H (4.7mm x 7.1mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
632X281S 632X281S Виробник : RAF Electronic Hardware raf-electronic-hardware?referrer=tristar Screws & Fasteners S Series, 6-32 threaded inserts, 0.281" length