63CNQ080SL
63CNQ080SL SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE ARR SCHOTT 80V 30A PRM3-SL
Packaging: Bulk
Package / Case: PRM3-SL
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A
Supplier Device Package: PRM3-SL
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.5 mA @ 80 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 80V 30A PRM3-SL, Packaging: Bulk, Package / Case: PRM3-SL, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A, Supplier Device Package: PRM3-SL, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.5 mA @ 80 V.