63CNQ100
63CNQ100 SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 30A PRM3
Packaging: Bulk
Package / Case: PRM3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A
Supplier Device Package: PRM3
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.5 mA @ 100 V
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 30A PRM3, Packaging: Bulk, Package / Case: PRM3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A, Supplier Device Package: PRM3, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.5 mA @ 100 V.
Інші пропозиції 63CNQ100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
63CNQ100 Виробник : IR 63CNQ%20SERIES%20N1054%20REV.A.pdf 60A/100V/DIODE/2U