63NHG2BWP BUSSMANN
63NHG2BWP.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 63A; 500VAC; gG,gL; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Current rating: 63A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG; gL
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH2
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 7W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 63A; 500VAC; gG,gL; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Current rating: 63A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG; gL, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 7W.