63SXE39M
63SXE39M Panasonic Electronic Components
AAB8000C262.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 39UF 20% 63V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 39 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 46.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 930 mA @ 100 kHz
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 39UF 20% 63V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 39 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 46.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 930 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
63SXE39M 63SXE39M Виробник : Panasonic panasonic_07172019_Capacitor OSCON (SXE Series) 042519.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 39uF 20% THT 930mA Halogen Free