63SXV150M
63SXV150M Panasonic
Panasonic_Capacitor OSCON (SXV Series) 090225.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 150uF 20% 25mOhm 1030mA
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук