64XR500LF
64XR500LF BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009734243_1-2565577.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4" Squ 500 10%
на замовлення 901 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 500OHM 0.25W PC PIN SIDE, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.165" Face (6.35mm x 4.19mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 500 Ohms, Number of Turns: 12.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
64XR500LF 64XR500LF Виробник : TT Electronics/BI 64.pdf Description: TRIMMER 500OHM 0.25W PC PIN SIDE
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.165" Face (6.35mm x 4.19mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 500 Ohms