6510-V-72-2
6510-V-72-2 Pomona Electronics
d6510_100-1514354.pdf
Виробник: Pomona Electronics
RF Cable Assemblies TRUE 75 OHM CABLE
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 6', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Red, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: RG-59, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Obsolete, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 75 Ohms, Connector Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.
Інші пропозиції 6510-V-72-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Red
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
Cable Type: RG-59
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Part Status: Obsolete
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms