653E12503I3T
653E12503I3T CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-653-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 125 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції 653E12503I3T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
653E12503I3T 653E12503I3T Виробник : CTS Electronic Components 653-1770988.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Surface Mount LVPECL Clock, 125.000000MHz, 3.3V, 500fs Max Phase Jitter, Stab 50ppm, -40 C/+85 C, Pin 2 Enable, 1k/reel