653E15003C2T
653E15003C2T CTS-Frequency Controls
crystals-ATS-ATSSM-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 150 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 150 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції 653E15003C2T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
653E15003C2T 653E15003C2T Виробник : CTS Electronic Components crystals-ATS-ATSSM-datasheet.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Surface Mount LVPECL Clock, 150.000000MHz, 2.5V, 500fs Max Phase Jitter, Stab 50ppm, -20 C/+70 C, Pin 2 Enable, 1k/reel