653E17855I3T
653E17855I3T CTS-Frequency Controls
653.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 178.5000MHZ LVPECL
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Surface Mount LVPECL Clock, 178.500000MHz, 3.3V, 500fs Max Phase Jitter, Stab +/-25ppm, -40C/+85C, Pin 2 Enable, 1k/reel.
Інші пропозиції 653E17855I3T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
653E17855I3T 653E17855I3T Виробник : CTS Electronic Components 653-1770988.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Surface Mount LVPECL Clock, 178.500000MHz, 3.3V, 500fs Max Phase Jitter, Stab +/-25ppm, -40C/+85C, Pin 2 Enable, 1k/reel