653E18753I2T
653E18753I2T CTS-Frequency Controls
653.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Surface Mount LVPECL Clock, 187.500000MHz, 2.5V, 500fs Max Phase Jitter, Stab 50ppm, -40 C/+85 C, Pin 2 Enable, 1k/reel.
Інші пропозиції 653E18753I2T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
653E18753I2T 653E18753I2T Виробник : CTS Electronic Components clock_ocillators_653_datasheet-1770988.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Surface Mount LVPECL Clock, 187.500000MHz, 2.5V, 500fs Max Phase Jitter, Stab 50ppm, -40 C/+85 C, Pin 2 Enable, 1k/reel