65410-010LF Amphenol ICC (FCI)
65410.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RCPT HSG 10POS 3.18MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.125" (3.18mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.125" (3.18mm)
Insulation Material: Polyphenylene Ether (PPE)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 10POS 3.18MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.125" (3.18mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.125" (3.18mm), Insulation Material: Polyphenylene Ether (PPE), Number of Rows: 2.