654C13503C2T CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-654C-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 135.0000MHZ HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 65mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 135 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 135.0000MHZ HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 65mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 135 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції 654C13503C2T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
654C13503C2T 654C13503C2T Виробник : CTS Electronic Components 654C-1714161.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Advanced PLL HCMOS Clock, 135.0000MHz, +2.5V, Stab +/-50ppm, -20C/+70C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 600fs typical, 1k/reel