654C14454I3T CTS-Frequency Controls
654C.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Advanced PLL HCMOS Clock, 144.5000MHz, +3.3V, Stab +/-30ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 600fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції 654C14454I3T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
654C14454I3T 654C14454I3T Виробник : CTS Electronic Components 654C-1714161.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Advanced PLL HCMOS Clock, 144.5000MHz, +3.3V, Stab +/-30ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 600fs typical, 1k/reel