654C15003I2T
654C15003I2T CTS Electronic Components
654C-1714161.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Advanced PLL HCMOS Clock, 150.0000MHz, +2.5V, Stab '50ppm, -40'C/+85'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 600fs typical, 1k/reel
Написати відгук