654C20003C2T
654C20003C2T CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Advanced PLL HCMOS Clock, 200.0000MHz, +2.5V, Stab 50ppm, -20 C/+70 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 600fs typical, 1k/reel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук