654C20004C2T CTS-Frequency Controls
654C.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Advanced PLL HCMOS Clock, 200.0000MHz, +2.5V, Stab 30ppm, -20 C/+70 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 600fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції 654C20004C2T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
654C20004C2T 654C20004C2T Виробник : CTS Electronic Components 654C-1714161.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Advanced PLL HCMOS Clock, 200.0000MHz, +2.5V, Stab 30ppm, -20 C/+70 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 600fs typical, 1k/reel