654C23303I2T CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-654C-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 233.0000MHZ HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 65mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 233 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 233.0000MHZ HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 65mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 233 MHz, Base Resonator: Crystal.