654C23304C3T
654C23304C3T CTS Electronic Components
654C-1714161.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Advanced PLL HCMOS Clock, 233.0000MHz, +3.3V, Stab +/- 30ppm, -20C/+70C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 600fs typical, 1k/reel
Написати відгук