655P12503I3T
655P12503I3T CTS Electronic Components
655-1771005.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 125MHz +3.3V 50ppm LVPECL -40C +85C
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук