65801-022LF
65801-022LF Amphenol FCI
65801.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors Clincher™ Flex Connectors, Receptacle Assembly, Single Row, 22 Positions, 2.54mm (.100in) Pitch.
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC RCPT 22POS 2.54MM, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 500V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 22, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 105°C, Termination: IDC, Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Nickel Alloy, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm, Housing Material: Thermoplastic, Cable End Type: Straight, Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Receptacle, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65801-022LF 65801-022LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 65801.pdf Description: CONN FFC FPC RCPT 22POS 2.54MM
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 500V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 22
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 105°C
Contact Material: Copper Nickel Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm