65801-030LF Amphenol ICC (FCI)
65801.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC RCPT 30POS 2.54MM
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 500V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 30
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 105°C
Contact Material: Copper Nickel Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Thermoplastic
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Receptacle
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC RCPT 30POS 2.54MM, Packaging: Tray, Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 500V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 30, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 105°C, Termination: IDC, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Nickel Alloy, FFC, FCB Thickness: 0.33mm, Housing Material: Thermoplastic, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Receptacle.