65N222MEFCH
65N222MEFCH KYOCERA AVX
Safety_Ceramic_Caps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.236" (6.00mm)
Ratings: X2, Y3
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.236" (6.00mm), Ratings: X2, Y3, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 2200 pF.