66WR50KLF
66WR50KLF BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009735163_1-2565562.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 9.53MM 3/8" 25-TURN SEALED
на замовлення 377 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.200" Face (9.53mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 20.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
66WR50KLF 66WR50KLF Виробник : TT Electronics/BI 66.pdf Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.200" Face (9.53mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 50 kOhms