678D337K063EK5D
678D337K063EK5D Vishay Sprague
doc?42055
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 330UF 63V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.098" (27.90mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 63 V
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 63V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.098" (27.90mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 63 V.