678D337M063EK4D
678D337M063EK4D Vishay Sprague
678d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.032" (26.20mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 63 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.032" (26.20mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
678D337M063EK4D 678D337M063EK4D Виробник : Vishay / Sprague 678d.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 330uF 63volts 20% 16x25mm