67C401-15NL
67C401-15NL Advanced Micro Devices
AMDID054-2-65.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC FIFO ASYNC 64X4 20PLCC
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Asynchronous
Memory Size: 64 x 4
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Data Rate: 15MHz
Current - Supply (Max): 45mA
Supplier Device Package: 20-PLCC (9x9)
Part Status: Active
Voltage - Supply: 4.5 V ~ 5.5 V
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2083 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FIFO ASYNC 64X4 20PLCC, Packaging: Bulk, Package / Case: 20-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Function: Asynchronous, Memory Size: 64 x 4, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Data Rate: 15MHz, Current - Supply (Max): 45mA, Supplier Device Package: 20-PLCC (9x9), Bus Directional: Uni-Directional, Expansion Type: Depth, Width, Programmable Flags Support: No, Retransmit Capability: No, FWFT Support: No, Part Status: Active, Voltage - Supply: 4.5 V ~ 5.5 V, DigiKey Programmable: Not Verified.