67XR200LFTB TT Electronics/BI
67.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 200 Ohms 10% MULTI TURN.
Інші пропозиції 67XR200LFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67XR200LFTB 67XR200LFTB Виробник : BI Technologies / TT Electronics 67-1528393.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 200 Ohms 10% MULTI TURN