67XR20KLFTB
67XR20KLFTB TT Electronics/BI
67.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.195" Face (9.53mm x 4.95mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Resistance: 20 kOhms
Number of Turns: 20.0
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.195" Face (9.53mm x 4.95mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 20 kOhms, Number of Turns: 20.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67XR20KLFTB 67XR20KLFTB Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009484870_1-2565439.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 20K Ohms 10% MULTI TURN