67XR500LFTB
67XR500LFTB BI Technologies / TT Electronics
67-1528393.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 500 Ohms 10% MULTI TURN
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 67XR500LFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67XR500LFTB Виробник : TT Electronics/BI 67.pdf Description: TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE