67YR20KLFTB
67YR20KLFTB BI Technologies / TT Electronics
67.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 20K ohm 10% 3/8" Squ
на замовлення 1138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 67YR20KLFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67YR20KLFTB Виробник : TT Electronics/BI 67.pdf Description: TRIMMER 20K OHM 0.5W TH