67ZR100KLF
67ZR100KLF BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009484870_1-2565439.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 100K Ohms 10% MULTI TURN
на замовлення 1049 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 100kΩ; 500mW; THT; ±10%; linear, Characteristics: linear, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: multiturn, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Height: 10.4mm, Body dimensions: 11.1x4.95x10.4mm, Resistance: 100kΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±10%, Number of electrical turns: 20, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Track material: cermet.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67ZR100KLF Виробник : TT ELECTRONICS Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 100kΩ; 500mW; THT; ±10%; linear
Characteristics: linear
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: multiturn
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Height: 10.4mm
Body dimensions: 11.1x4.95x10.4mm
Resistance: 100kΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±10%
Number of electrical turns: 20
Temperature coefficient: 100ppm/°C