685MKP275KJ
685MKP275KJ Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 310VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 1.409" (35.80mm)
Capacitance: 6.8 µF
Size / Dimension: 1.634" L x 0.886" W (41.50mm x 22.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 310VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 1.409" (35.80mm), Capacitance: 6.8 µF, Size / Dimension: 1.634" L x 0.886" W (41.50mm x 22.50mm).
Інші пропозиції 685MKP275KJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
685MKP275KJ 685MKP275KJ Виробник : Illinois Capacitor / CDE MKP%20series-553031.pdf Film Capacitors 6.8uF 100 Volts 10% FILM/IC