685PHC850KS
685PHC850KS Cornell Dubilier Knowles
PHC.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 850VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 850V
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.3 mOhms
Size / Dimension: 1.634" Dia x 2.323" L (41.50mm x 59.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 850VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 850V, Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.3 mOhms, Size / Dimension: 1.634" Dia x 2.323" L (41.50mm x 59.00mm).
Інші пропозиції 685PHC850KS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
685PHC850KS 685PHC850KS Виробник : CDE / Illinois Capacitor PHC.pdf Film Capacitors 6.8uF 10% tol. FILM