68PR100KLF
68PR100KLF BI Technologies (TT electronics)
68.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 9.53 X 6.22mm) Pin Thru-Hole Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 68PR100KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68PR100KLF 68PR100KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_68-1132714.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 100K ohm 10% 3/8" Squ