68PR20KLF
68PR20KLF BI Technologies / TT Electronics
68.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 20K ohm 10% 3/8" Squ
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 68PR20KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68PR20KLF Виробник : TT Electronics/BI 68.pdf Description: TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE