68PR25KLF
68PR25KLF BI Technologies (TT electronics)
68.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Cermet Trimmer 25K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 9.53 X 6.22mm) Pin Thru-Hole Box
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 124
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 68PR25KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68PR25KLF 68PR25KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics 68-1528381.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 25K Ohms 10% MULTI TURN