68PR500LF BI Technologies / TT Electronics
Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_68-1132714.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 500 ohm 10% 3/8" Squ
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 9.53 X 6.22mm) Pin Thru-Hole Box.
Інші пропозиції 68PR500LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68PR500LF 68PR500LF Виробник : BI Technologies (TT electronics) 68.pdf Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 9.53 X 6.22mm) Pin Thru-Hole Box